#102 Generační příkopy aneb "Dát tomu šanci."
47:59
Podcast: LINKA

#102 Generační příkopy aneb "Dát tomu šanci."

18.11.2021
I o generaci našich prarodičů se mnoho let zpátky psalo, že je rozmazlená a do sebe zahleděná. Proč se to děje i dnes? Polemizujeme o propastech, vlivu technologií i o tom, co má generace šanci spojit.PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:film na Apple TV+ Finchudělejte si výlet do Pardubic nebo Hradce Králové, navštivte např. Tyršovy sady a Zámek Pardubice

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.