#83 Vše o rozhovorech
47:29
Podcast: LINKA

#83 Vše o rozhovorech

06.05.2021
Jaké je to rozhovor vést, nebo naopak poskytovat? Na co si dát i jako čtenář pozor? Jaké nejhorší otázky nám byly položeny, kdo s námi udělal ten nejlepší a stalo se nám někdy, že by byla naše slova vytržena z kontextu? Jak vznikají šťavnaté a někdy zavádějící titulky? O tom všem v nové Lince!PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:film Skrytá číslaEvropské dialogy Václava Havla

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.