#85 TOP3 bizarní tradice napříč světem
46:37
Podcast: LINKA

#85 TOP3 bizarní tradice napříč světem

20.05.2021
Bungee jumping na liáně, rukavice plné jedovatých mravenců, broušení zubů nebo vykrmovací kempy pro nevěsty? Udivujeme se nad bizarními tradicemi a zvyky, které nám vyrazily dech. Které z nich budou v našem TOP3 výběru a proč nám epizoda trochu připomíná díl o mučících metodách?PATREON a jak se stát členem LINKA KlubuYoutube Podcast LinkaLINKA tip týdne:Espresso tonicalbum Jessie Ware – What's Your Pleasure?

Podcast LINKA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.