Prečo sú kreatívne povolania podceňované?
09:36
Podcast: LIKE A BOSS!

Prečo sú kreatívne povolania podceňované?

23.08.2020

Žiadnu firmu nepostavíte a neudržíte bez kreatívcov. Prečo je potom táto práca podceňovaná? Bez nich by neexistovala ani slávna Coca Cola a už vôbec nie 130 rokov. Aký je rozdiel ak zaplatíme 30 eur na hodinu mechanikovi a 30 eur na hodinu dizajnérovi? Možno trochu kontroverzne povedané, ale aj toto je téma, ktorú treba prebrať, aby to niektorí ľudia začali chápať. Ak na Vás zarabajú, mali by ste zarobiť aj vy. 

Podcast LIKE A BOSS! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.