História marketingu a influencer
09:16
Podcast: LIKE A BOSS!

História marketingu a influencer

01.09.2020

V prvej polovici podcastu si stručne prejdeme históriu marketingu a reklamy. Možno mnohí pochopia, že toto povolanie tu bolo skôr ako rôzne iné povolania a má svoju úžasnú cestu naprieč generáciami. A s ľahkosťou prejdeme na tému aktuálnych influencerov a ich potreby v dnešných reklamách. Jedno je však isté, vždy treba dbať na to kam a do koho investujete svoje peniaze. 

Podcast LIKE A BOSS! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.