Inšpirujte sa od najlepších - Kim vs. Kylie
17:18
Podcast: LIKE A BOSS!

Inšpirujte sa od najlepších - Kim vs. Kylie

26.03.2020

Vybudovať si podnikanie na sociálnych sieťach nie je až tak jednoduché ako sa zdá. Hlavne ak si za na začiatku a si na všetko sám. Prečo sa neinšpirovať od niekoho, kto si vybudoval miliónový business len vďaka sociálnym sieťam. Áno mnohí zastávajú negatívny názor a úspech pripisujú iným "činnostiam" avšak to by mohol povedať každý o každom, kto mu nie je sympatický. Buďte nad vecou a inšpirujte sa vo všetkom, čo môže pomôcť Vám vo vašom podnikaní. V úvode prvého podcastu nájdete malú úvahu, ako vnímam podnikanie a ľudí, ktorí si potrebujú neustále od práce oddýchnuť. V jadre podcastu sa dozviete o základných rozdieloch úspešnej a ešte úspešnejšej značky a prečo je dôležité v podnikaní mať produktové portfólio. Na záver Vám dáme cenné rady, ktoré si môžu k srdcu zobrať všetci podnikatelia a hneď dané odporúčania aj aplikovať. 

Podcast LIKE A BOSS! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.