LEN VY A ELIŠKA PICHOŇSKÁ
24:25

LEN VY A ELIŠKA PICHOŇSKÁ

29.06.2021
Počas svojej dlhoročnej kariéry make-up artistky mala možnosť nahliadnuť do sveta krásy z bezprostrednej blízkosti a málokto má taký prehľad ako ona. Svoje cenné rady, skúsenosti a názory začala už pred pár rokmi prezentovať na blogu  elimakeupartistblog.com, ktorý sa v oblasti skincare a dekoratívnej kozmetiky stal doslova mienkotvorným. Inšpiratívna influencerka, ktorú nájdete aj ako poradkyňu v ENVY Therapy® Advisor, sa s nami rozprávala aj o starnutí či dôležitosti každodennej rutiny. A LEN VY sa dozviete, že o pleť sa treba začať starať už odmalička…

Podcast LEN VY PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.