LEN VY A NATÁLIA SELVEKOVÁ
22:56

LEN VY A NATÁLIA SELVEKOVÁ

10.12.2020
Keď sa v zahraničí Natália Selveková zoznámila s prístupom a službami súkromnej zdravotnej kliniky pri obyčajnej angíne, prišiel silný impulz. Inšpirácia, ktorá jej ukázala jasný smer - priniesť tento nadštandard na Slovensko. A tak si pred 12-timi rokmi začala svoju inovátorskú víziu plniť najskôr v oblasti estetiky. Dnes je hrdou majiteľkou renomovanej kliniky ENVY®, ktorá ponúka zdravotné služby v oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, internej a preventívnej medicíny, cievnej chirurgie, trichológie, či lekárskej kozmetiky. Na Slovensku má päť pobočiek a rozhodne zodpovedá odvážnej vízii, ktorú si pred rokmi sľúbila. Spoznajte jej príbeh v prvej časti podcastu, ktorý si zaslúžite počúvať LEN VY. Moderátorkou LEN VY PODCASTU je Adriana Špronglová.

Podcast LEN VY PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.