LEN VY A OPERÁCIA VIEČOK S MUDR. TRŠKOM
11:19

LEN VY A OPERÁCIA VIEČOK S MUDR. TRŠKOM

06.04.2021
Zákrok, ktorý mení ľuďom pohľad na svet. Doslova. Chirurgicko-estetická úprava očných mihalníc, ľudovo nazývaných viečka, je ambulantným a rýchlym zákrokom s minimálnou bolestivosťou, no s pozitívnym efektom. Očiam vráti prirodzený a svieži vzhľad. V plastickej chirurgii ide o jeden z najčastejšie sa realizovaných zákrokov vôbec. Ako odstránenie nadbytku kože horných alebo dolných viečok prebieha, ktorá veková kategória ho vyhľadáva najčastejšie a ako pacienti reagujú na výsledok, nám v ďalšej časti podcastu LEN VY prezradí plastický chirurg ENVY clinic, MUDr. Rastislav Trška, PhD.

Podcast LEN VY PODCAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.