3. O číslach, ktoré ovplyvňujú úspešnosť našich vzťahov
36:36
Podcast: Lemon Talks

3. O číslach, ktoré ovplyvňujú úspešnosť našich vzťahov

25.06.2021
Vedeli ste, že na základe dátumu vášho narodenia môžete zistiť či sa k sebe s partnerom navzájom hodíte? Alebo aké sú vaše talenty a čomu by ste sa v živote mali venovať? V tretej epizóde sa o význame čísel v našich životoch porozprávame so vzťahovou numerologičkou Líviou Dannigerovou + dozviete sa ako si vypočítať vaše "osudové" číslo.

Podcast Lemon Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.