1. Muž vs. deti: Koho máte na prvom mieste?
46:15
Podcast: Lemon Talks

1. Muž vs. deti: Koho máte na prvom mieste?

25.05.2021
Položili ste si niekedy otázku, koho máte v živote na prvom mieste? Či sú to vaše deti, alebo je to váš partner? My sme to skúsili a vlastné odpovede nás celkom prekvapili. Názor odborníka, že či to máme v tých hlavách správne usporiadané, bol preto viac ako žiadaný. S psychológom Martinom Milerom sme v prvej časti "Muž vs. deti. Koho máte na prvom mieste?" prebrali, kedy je najlepší čas deti pomaly vypustiť z hniezda a viac im dôverovať a ako na to. Snáď sa nám podarí uspokojiť aj vašu zvedavosť.

Podcast Lemon Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.