Leadership podcast s kapitánskou hokejovou legendou Markom Messierom
27:23

Leadership podcast s kapitánskou hokejovou legendou Markom Messierom

06.07.2020

Hokej sa veľmi podobá biznisu, oba svety sú na misii za víťazstvom. Oba svety sú tvrdé a nekompromisné, slabší vypadávajú z hry. Odolnosť a zlyhania naučili legendárneho hokejistu  MARKA MESSIERA pozerať sa do seba a dôverovať si. Verí, že vodcovstvo docielite iba odvahou a každodenným snažením.

Podcast Leadership Podcast with Andrea Vadkerti je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.