Podcast:lava podcast

Téma sexu a žien v hip hope

12.05.2021
V 21.epizóde podcastu lava som sa rozprávala s Hugom Hypetrainom, ktorý sa okrem reklamy a DJingu venuje rapovej a afroamerickej kultúre. Rozprávali sme sa o postavení sexu a žien v hip hope v USA aj u nás. Pozrite si aj jeho IGTV seriál Edukácia na Instagram / @hugo_hypetrain Nedokonalý playlist k epizóde https://spoti.fi/2Q9Fh0K Patreon: www.patreon.com/mslottalove

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK