Podcast:lava podcast

Body positivity, alebo Ako si vybudovať pozitívny vzťah k svojmu telu

01.03.2021
V 16. epizóde a zároveň v prvej epizóde roku 2021 som sa rozprávala s Lady Vivian, ktorá je burlesque performerka, členka Bratislava Burlesque, herečka v Red Cat Cabaret, moderátorka a zakladateľka projektu Body Positive Slovakia. Preberali sme body positivity, ženskosť, telesnosť a život celkovo.

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK