Podcast:lava podcast

Ako sa spolu rozprávať o sexe

09.08.2020
V 11. epizóde podcastu lava som sa opäť rozprávala so Zuzanou Bendíkovou o tom, ako sa s partnerom/partnerkou rozprávať o sexe. V tejto časti zaznelo kopec skvelých náučných vecí, ktoré vám môžu pomôcť v takejto komunikácií. Zuzka je vďaka svojmu štúdiu vo Viedni skutočnou odborníčkou na sexuálnu výchovu a rozbieha tiež Spoločenstvo pre plánované rodičkovstvo, ktoré ponúka sexuálnu výchovu na školách.

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK