Podcast:lava podcast

Sexuálne násilie & obťažovanie

17.06.2020
V 7. epizóde podcastu lava som sa rozprávala s Katarínou Danovou, ktorá je bojovníčkou za ľudské práva, feministkou, aktivistkou, absolútnou badass bitch a pre mňa aj obrovskou inšpiráciou. Rozprávali sme sa o sexuálnom násilí, obťažovaní a odporúčame tento podcast vypočuť každému a každej, ak by ste v tom náhodou ešte nemali jasno.

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK