Podcast:lava podcast

Nekonečná láska k životu, umeniu & vlastnému ja

18.08.2020
V 12. epizóde podcastu lava som sa rozprávala s režisérom, performerom a drag queen Tomášom Procházkom o živote, láske, umení a o vzťahu k vlastnému telu. Grófka je pre mňa synonymom nekonečnej energie, je pre mňa vzorom, superhrdinkou a človekom so srdcom otvoreným dokorán.

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK