Podcast:lava podcast

Vzťahy, rozchody & naša vlastná pravdivosť v nich

08.06.2020
V 6. epizóde lava podcastu som sa rozprávala s Marekom Bohunickým, o vzťahoch, rozchodoch a našej vlastnej pravdivosti v nich. Marek už mnoho rokov sprevádza mužov aj ženy na ceste za ich lepším ja. Má skusenosti s výučbou rôznych kurzov, zaujíma sa o tantru v každodennom živote a vyvinul tiež systém Body Intelligence, kde s klientmi skúma, kam nás vedie naše telo a jeho inštinktívna múdrosť.

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK