Podcast:lava podcast

Sexuálne a reprodukčné práva

05.07.2020
V 9. epizóde podcastu lava som sa rozprávala s Ivinitty, ktorá nabrala obrovskú odvahu pozdielať svoju skúsenosť s interupciou na Slovensku. V podcaste tiež preberáme jednotlivé návrhy na zmenu našich reprodukčných práv, ktoré sú aktuálnou témou v našom parlamente a zároveň pozývame na protest proti nim. NEBUDEME TICHO 7.7.2020, 17:30, Námestie SNP, Bratislava.

Podcast lava podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK