L3e+

L3e+

Prvý podcast na Slovensku pre všetkých s krvnou skupinou L3e :) O motorkách a motorkároch no nie len pre nich.

Podcast L3e+ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (1 epizóda)

33:01
  
25.02.2022

Chceš jazdiť na okruhu ? Poradí ti víťaz ceny Slovenska 2018 Dušan Kovarík

L3e+ je lifestylový motorkársky kanál pre všetkých ktorí majú rovnakú krvnú skupinu. V dnešnom podcaste sa dozviete zaujímavé informácie týkajúce sa jazdy na okruhu aj to prečo je Honda cbr 600rr tak dobrá.  Z Aquaprofi Racing Teamu je hosťom výťaz Slovenska z roku 2018- Dušan Kovarík   ➡️...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.