Podcast: Kvantum ideí

Transhumanizmus

13.02.2020

Zmenia technológie ľudské telo prípadne vylepšia našu myseľ? Budeme si postupne nahrádzať biologické "súčiastky" za robotické? A uploadneme raz svoju myseľ do cloudu? Jakub a Jaro diskutujú, či sa ľudmi robíme alebo stávame, čo to ten transhumanizmus je, prečo táto myšlienka naberá na sile a prečo výrazni ovplyvní budúcnosť.

Podcast Kvantum ideí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda, Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK