KTO SI?

KTO SI?

Ako ľudia milujeme príbehy, ale kto sme v príbehu, ktorý píšeme my? Poznávajme seba sama očami Biblie!

Podcast KTO SI? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (8 epizód)

12:31
  
18.01.2022

#7 Si normálny?!

„Si normálny?!“ Otázka, ktorú položil asi už hádam každý. Snažíme sa skrze ňu konfrontovať druhých (niekedy i samých seba) aby sa zamysleli nad tým ako žijú, čo robia, kam smerujú. Skadiaľ máme ale normál, ktorý považujeme za ten správny? Nad tým sa zamyslíme v tomto podcastu.
11:36
  
29.11.2021

#6 Hodnotný život ?!

Každý z nás potrebuje objaviť svoje poslanie, obdarovanie, povolanie tzv. životnú signifikantnosť. Pri tomto odhalení nezachránime len seba samých, ale taktiež o malinký kúsok prispejeme k oprave sveta.
12:30
  
13.09.2021

#4 Mužská pasivita

Muž by sa mal vo svojom živote vyhýbať trom veciam: naivite, znecitliveniu a pasivite. A práve pasivita je témou tohto podcastu. 
09:00
  
19.07.2021

#2 Oltár v živote

V ťažkých dobách nám rituály, oltáre či pamätníky pomáhajú nestratiť smer na ceste životom. Pripomínajú nám, prečo sme sa na určitú púť životom vydali a to i napriek tomu, že momentálne nevieme kam pokračovať.
07:17
  
25.04.2021

#1 Byť či mať

Prítomný okamih je jediný moment, v ktorom žijeme, napriek tomu ho považujeme za prekážku našich cieľov. Ako sa na to pozerá niekto, kto získal všetko a navzdory tomu znenávidel svoj život?
05:12
  
25.04.2021

#0 Na počiatku

Kto je ten hlas za mikrofónom a čo ho inšpirovalo  k tomu nahrávať podcast(y)?
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.