Život je dobrý a Boh je skvelý - Táňa Beňušová - Krok vpred (podcast) Audio - Roman Hutira
28:31
Podcast: Krok vpred

Život je dobrý a Boh je skvelý - Táňa Beňušová - Krok vpred (podcast) Audio - Roman Hutira

12.12.2019
Aj vďaka ostatným prezidentským voľbám na Slovensku sa dostala „do popredia“ a hlavne na televízne obrazovky katolícka tradícia a s ňou samotná viera v Boha. Prezidentský kandidáti sa predbiehali v tom, kto z nich viac verí, kto z nich je katolíckejší katolík, či kto z nich chodí pravidelnejšie do kostola. S blížiacimi voľbami sa politické strany u nás, predháňajú v zakladaní kresťanských frakcíí a na politickú mapu sa tlačia pravé „kresťanské strany“.Viera v boha je v prvom rade hlavne veľmi intímna a súkromná záležitosť každého z nás. Je len málo ľudí, ktorý sa s ňou vo verejnom priestore vedia úprimne podeliť. Podeliť sa v zmysle, že im neslúži ako napríklad v spojení s politikou, ako pomôcka k osloveniu konkrétnej voličskej skupiny, ale podeliť sa s úprimným zážitkom v jej každodennej prítomnosti bežného dňa.V nasledujúcom videu nájdete krásny rozhovor s Tatianou Beňušovou, o jej dôvodoch prečo verí v Boha, čo jej viera dáva a ako jej v živote pomáha.--Podcast Krok vpred - Inšpirácia pre tých, ktorý v škole nedávali pozor!Ďakujem ti za sledovanie môjho podcastu😊.Dúfam, že budeš držať so mnou krok (vpred) a zaujmú ťa aj ďašie videá a podcasty, ktoré uverejňujem na svojom YT kanáli (a na všetkých možných Podcast platformách). Prihlás sa na odber a podeľ sa s priateľmi o ktorých si myslíš, že ich môj obsah vie inšpirovať pokúsiť sa dosiahnuť minimálne na svoj vlastný potenicál!

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Krok vpred je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.