Ozajstné hviezdy nie sú Instagram - kamil Kudas Krok vpred (podcast) Audio - Roman Hutira
39:14
Podcast: Krok vpred

Ozajstné hviezdy nie sú Instagram - kamil Kudas Krok vpred (podcast) Audio - Roman Hutira

12.12.2019
Aj vám sa zdá že dnešná mládež čerpá svoje témy viac z Instagramu ako z vlastnej hlavy?🕵️‍♀️🕵️‍♀️🕵️‍♀️📧 KONTAKT:mail: kamil@scandinavianstudy.comInstagram: kamilkudasViac ako kedykoľvek dejinách je dnešný svet zložený viac so slov a fráz ako z reálnych skutkov. Orientujeme sa na to kto, čo a ako vyzerá, na to kto a čo si o tom myslí viac, ako na skutkovú podstatu. Dbáme viac na to, čo si ľudia o nás myslia a ako nás vidia, ako na to, aký v skutočnosti sme.Aj vďaka sociálnym sieťam a Instagramu nabral narcisizmus neskutočné obrátky. Pamätám sa na to ako som si zakladal svoj účet na Facebooku ja. Pracoval som v US a v západnom svete bol už FB celkom rozšírenou platformou. Založil som si ho skôr pod vplyvom sociálneho tlaku svojho okolia.V tom čase bol Facebook ešte “prirodzený”. Bez autocenzúry, plný fotiek z rôznych osláv a parties, ľudia sa predbiehali, kto tam dá väčšiu koninu. V porovnaní s dnešnou uhľadenou verziou plnou fotiek samých šťastných, usmievavých a úspešných ľudí so všetkými dovolenkami, zvieracími miláčikmi, graduačnými ceremóniami, boli naše fotky rôznych pádov, opileckých eskapád a nefiltrovanej reality sociálno-mediálny pravek.Skúste si doma nájsť staré fotky vašich dedkov, babiek či rodičov. Rozdiel spoznáte okamžite. Oni sú väčšinou zachytený, my sa fotíme sami. Oni sú zachytený pri činnosti, my s natiahnutými kútikmi od ucha k uchu, cez zuby ceriaci sýýýýýr. Oni čosi oslavujú, kamsi idú, dovolenkujú, pracujú, na ich fotkách je zachytený život.Čo sa snažíme povedať našimi fotkami anonymnému davu sledovateľov my? Insta feed preplnený fotkami samého seba, JA pred zrkadlom, JA v spálni, JA v posilovni, JA na večery, JA a moje nechty, Ja a moje vlasy, JA a moj biceps, Ja a moje auto. Masová propaganda vlastného ega. Hlavne šťastne, fit a úspešne a to v dobe keď spotreba alkoholu, drog a liekov na predpis dosahuje historické maximá. Dnešná generácia je priam posadnutá vyzeraním úspešne, ako úspechom samotným!Kde a Kto sú skutočný lídry bez sprofanovanej nálepky Influencer? V nasledujúcom videu nájdete možno jedného z nich. Kamil sa aj napriek svojmu mladému veku, dostal ďalej ako všetky naše Insta celebritky dokopy.--Podcast Krok vpred - Inšpirácia pre tých, ktorý v škole nedávali pozor!Ďakujem ti za sledovanie môjho podcastu😊.Dúfam, že budeš držať so mnou krok (vpred) a zaujmú ťa aj ďašie videá a podcasty, ktoré uverejňujem na svojom YT kanáli (a na všetkých možných Podcast platformách). Prihlás sa na odber a podeľ sa s priateľmi o ktorých si myslíš, že ich môj obsah vie inšpirovať pokúsiť sa dosiahnuť minimálne na svoj vlastný potenicál!

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Krok vpred je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.