2/3 - Ponorka: Morský vlk

29.07.2021
Nad Kodaňou sa začalo stmievať. Peter Madsen začal znova rozprávať. Prítomní sa dívali do jeho nepreniknuteľných modrých očí. Muž, ktorý pred nimi sedel, pôsobil úplne normálnym dojmom. Možno až príliš normálnym. Naozaj je tento filantrop a vynálezca zodpovedný za vyplavené, bezhlavé torzo mladej ženy, ku ktorému niekto opaskom pripevnil ťažké železné trubky? Nechajte sa vtiahnuť do príbehu „Morského vlka“ a zažite poriadne severské ochladenie! Príbehom vás bude sprevádzať herec Martin Kaprálik a psychologička Sylvia Dančiaková. Trojdielny letný špeciál Rádia Expres - Severské kriminálne spisy - obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.

Podcast Kriminálne spisy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK