10 - Nočný démon
46:07

10 - Nočný démon

16.06.2021
Popolavá tvár, prenikavé, hlboko padnuté oči a ostrý nos - to je opis najbrutálnejšieho a najväčšieho sériového vraha v histórii Slovenska. Ondrej Rigo, prezývaný aj „Pavúk“ či „Nočný démon“, vzal život deviatim obetiam, medzi ktorými bol len 13-ročný chlapec Jurko. Do obydlí sa zakrádal cez pootvorené okná, svoje obete vraždil v stave najväčšej bezbrannosti a následne znásilňoval. Krviprelievanie zastavili až slovenskí vedci. Podcast Kriminálne spisy obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.

Podcast Kriminálne spisy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.