Krásne krásna /04/ Ako sa o seba postarať, keď prídu chladné dni
49:29

Krásne krásna /04/ Ako sa o seba postarať, keď prídu chladné dni

24.10.2019

Dnešný podcast venujeme starostlivosti o pokožku počas zimných a jesenných mesiacov. Ono je to s tou našou pokožkou naozaj zložité, pretože počas leta riešime pigmentové fľaky, premasťovanie alebo vysušovanie v dôsledku silného UV žiarenia a potom sa ani nestihneme spamätať a je tu jeseň a zima, ktorá dáva pleti opäť zabrať. Povenujeme sa typom pleti a aké produkty máme počas zimy používať a budeme sa rozprávať aj o tom, ako prispôsobiť starostlivosť o pokožku mladej alebo zrelej pleti...

Podcast Krásne Krásna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.