Krásne krásna /07/ AKO STRAVA OVPLYVŇUJE POKOŽKU
01:08:52

Krásne krásna /07/ AKO STRAVA OVPLYVŇUJE POKOŽKU

21.01.2020

Sme veľmi radi, že okrem Lucky Klebercovej, zakladateľky značky prírodnej kosmetiky Dulcia môžeme privítať aj výživovú poradkyňu Zuzanu Líškovú.
To, že sa dnes večer budeme venovať strave a jej vplynu na pokožku súvisí aj s vašimi podnetmi, ktoré ste nám počas Vianoc poslali. Pretože tie Vianoce bývajú u mnohých spojené hlavne s jedlom. A my si povieme, veď si ešte doprajem, od januára začnem detoxikovať a čistiť. Takže fitká su preplnené ľuďmi, čo je fajn, ale pri každom ozdravovaní tela, treba myslieť hlavne na STRAVU.


Zdravie našej pokožky nezávisí len od toho, aké mydlo či krém používame. Dôležité je to, čo jeme. Zloženie stravy výrazne ovplyvňuje rýchlosť (alebo pomalosť) starnutia našej pleti. Do tejto témy vás zasvätí Zuzka Líšková, ktorá sa niekoľko rokov venuje nutričnímu poradenstvu. (na jej stránke Medibalance nájdete aj veľa dobrých receptov ako variť zdravšie)

Podcast Krásne Krásna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.