Ako byť krásna športovkyňa s Pájou Fialkovou
56:11

Ako byť krásna športovkyňa s Pájou Fialkovou

06.07.2020

-  Pája je rodáčka z Čierneho Baloga

-  Ako osemročná sa prvýkrát zúčastnila biatlonového tréningu. Začala trénovať v klube biatlonu Čierny Balog. Ešte pred začatím štúdia na gymnáziu sa pridala k tréningovej skupine kadetiek a junioriek trénerky Anny Murínovej a prestúpila do klubu biatlonu Osrblie.

-  Medzi doterajšie najväčšie úspechy Paulíny Fialkovej patria aj tri medaily zo zimnej univerziády v Osrblí. Zatiaľ najlepší výkon svojej kariéry v rámci zimných olympijských hier dosiahla na hrách roku 2018 v juhokórejskom Pchjongčchangu kde sa vo vytrvalostných pretekoch na 15 km umiestnila na 5. mieste.

-  Slovensko úspešne reprezentuje aj na podujatiach Svetového pohára v biatlone.

Podcast Krásne Krásna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Móda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.