Kozmos Podkast

Kozmos Podkast

Autor: FK Kozmos
Jediný podkast jediného komunitného, demokratického a fanúšikmi vlastneného futbalového klubu na Slovensku. Rozprávanie o futbale trochu inak, ako ste na rozprávanie o futbale zvyknutí. Bez magického pera.

Podcast Kozmos Podkast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

01:11:12
  
25.05.2021

#5 | Šupo, Lasky, Vlado a Jonatán o lokálnom, ale aj zahraničnom futbale

Kozmický podcast je späť! Tentokrát sa vo vášnivej dišpute stretli Lasky, člen kapely Para, Vlado, člen skupiny Sátenové ruky, jeho syn Jonatán a ako moderátor opäť Šupo. Prebrerali sme futbal lokálny, zahraničný, fandenie a špeciálne fandenie Kozmosu, ktorého sú Lasky aj Vlado už neodmysliteľnou sú...
44:56
  
21.11.2020

#4 | Šupo, Táňa a Juraj o prerušenej sezóne aj o našom parádnom ženstve

Po dlhšej odmlke sa vám opäť hlási náš kozmický podkast. Tentokrát si za moderátorskú stoličku sadol náš Šupo, ktorý s Táňou prebral najdôležitejšie momenty futbalového ženstva a s Jurajom sa zase pozreli na najdlhšiu letnú prípravu v dejinách všetkých letných príprav.  
55:26
  
31.05.2020

#3 | Viktor, Dominik a Zixo o tom, ako našli svoju cestu k futbalu

V ďalšej epizóde nášho podcastu si Viktor zavolal do štúdia ďalších dvoch spolumajiteľov FK Kozmos. S Dominikom a Zixom prebrali nielen ich prvé kontakty s futbalom, ale aj to ako vznikol názov klubu, či prečo sa Kozmos neskloňuje. Dozviete sa aj to, čo všetko je potrebné urobiť pred samotným zápaso...
01:05:37
  
10.05.2020

#2 | Nykola, Olívia a Júlia o tom, prečo futbal potrebuje viac žien

FK Kozmos nie je len futbalové mužstvo. Neoddeliteľnou súčasťou komunity sú už od jej vzniku ženy. V druhom dieli podkastu budete počuť naše členky Júliu, Olíviu a Nykolu, ktoré Vám priblížia, čo pre ne futbal znamená a aké s ním majú doterajšie zážitky. 
51:18
  
01.05.2020

#1 | Ďuro, Jožko a Ivan o tom, čo pre nich znamená Kozmos

Vypočujte si prvú epizódu Kozmos podkastu, v ktorom vám Ďuro a Jožko povedia niečo o tom, aké je to byť počas zápasov Kozmosu na ihrisku alebo na trénerskej stoličke, čo pre nich Kozmos znamená ale aj to, čo sa podľa nich zmení na futbale kvôli koronakríze.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.