05 Otec Oli pri prameni Hrona
08:59
Podcast: KovacikP

05 Otec Oli pri prameni Hrona

25.09.2020
S Olim sme sa vybrali na výlet do dedinky, kde otec začínal svoju kariéru policajta a ja som tam chodil do škôlky. Trochu sme zaspomínali. A samozrejme, keď už sme tam boli, chceli sme sa pozrieť aj na prameň Hrona. Čakala tam na nás úloha! Ak by ste sa rozhodli podporiť tento projekt, môžete tak urobiť tu: www.paypal.com/paypalme/kovacikp

Podcast KovacikP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KovacikP
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.