Podcast:KovacikP

08 Otec Prípad Kyselinári

30.10.2020
Asi najneobvyklejší prípad likvidácie nepohodlných svedkov v našich končinách bola kauza, ktorá si vyslúžila pomenovanie "kyselinári". Aj na tomto prípade otec pracoval. Ako to celé bolo a ako to doadlo? Ak by ste sa rozhodli podporiť tento projekt, môžete tak urobiť tu: www.paypal.com/paypalme/kovacikp

Podcast KovacikP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:KovacikP
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK