Kocúr v Trúbe

Kocúr v Trúbe

V tomto podcaste sa bavíme o rôznych témach, spoločenských udalostiach, aktuálnych topics.. Nájde sa v ňom každý, pretože riešime skutočné veci z našich aj vašich životov. O športe, cestovaní, umení a mnoho ďalšieho. Jednoducho sme takí Kocúri v Trúbe.

Podcast Kocúr v Trúbe je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (9 epizód)

59:39
  
15.04.2021

Matúš Kolárovský / StoryTelling

V podcaste s mladým talentovaným hercom, interpretom a modelom Matúšom Kolárovským. Jeho korene siahajú do Južnej Afriky a pokecali sme o tom, ako sa mu na sLOVEnsku žije s inakosťou. Porozprával mi o živote modela, zároveň pracoval aj v Domove dôchodcov. Veľké storky z domova, na druhej strane o žú...
08:56
  
18.03.2021

Matúš a Mišo #3

O mužoch a nakupovaní. Krátky, ale za to úprimný podcast. Ako cítime a vidíme nás mužoch na nákupoch a čo nám zachránilo vzťah :D 
44:04
  
05.03.2021

Dušan Plichta POWERLOGY/StoryTelling

S Dušanom sa poznáme už nejaký rok a zaujalo ma ako vyrástol v oblasti podnikania. Je z neho úspešný biznismen a zároveň človek so zápalom a vášňou pre svoju prácu. Porozprávali sme sa o rôznych témach, z ktorých vypichnem:  Umenie života Cukor je dobrý sluha, ale zlý pán Rátanie kalórií Čo jem...
48:10
  
19.02.2021

Karol Suchánek - Cyber Security GUY

S Karolom som sa výživne a šťavnato porozprával o heckovaní, Phishingovaní, vydieraní na nete. Pokojne pozerajte to péčko, nikto vás pri tom nenakrúca. Hlavne o tom, že dáta tu po nás ostanú navždy. Čo môže byť niekedy dosť vážny problém. 
21:11
  
17.02.2021

Matúš a Mišo #2

Tentokrát o pohrebnej službe, šampónoch v kúpeľni a našej jednoduchosti.  Ďakujeme za technickú podporu od vzniku tohto podcastu chlapcom z TechHouse.sk a vám za počúvanie #techhouse #matusamiso 
55:38
  
12.02.2021

Eva Petričková SPOLU_AUT #StoryTelling

Eva je mama. Mama bojovníčka, ktorá mi porozprávala o živote s dcérou Pavlínkou, ktorá do vienka dostala autizmus. Nie len o prvotnom šoku a spamätávania sa, ale aj o radosti, vtipných storkách a pokrokoch. O očkovaní a iných témach. Silní ľudia, silný príbeh. Ďakujem, za zdieľanie. 
37:28
  
09.02.2021

Matúš a Mišo #1

"Dal som jej španielske mušky a ona o tom nevedela".  Vitajte v úvodnom podcaste Kocúr v Trúbe, ktorý nie je smerovaný na rozhovor, ale na zážitky. Moje a Mišove. My fella. Máme radi tie rozdiely medzi mužmi a ženami, tak schválne. Máte to aj vy tak doma? 
50:12
  
05.02.2021

Kocúr v Trúbe s Ronie / Storytelling

Slovenská speváčka a herečka Ronie bola oficiálne mojim prvým hosťom v Storytellingu. O kariére, boji s panickými atakmi, až po súčasnosť, všetko zhrnuté do 50 min. Nech sa vám dobre počúva. Vďaka za takýchto ľudí. 
04:58
  
30.01.2021

Intro do Podcastu

Ahojte, moje meno je Matúš Krnčok a toto je môj podcast. Verím, že si nájde svojich pravidelných poslucháčov. Budeme vám prinášať rôzne témy a zaujímavých hostí. Teším sa jak blázen z toho. Pretože to bude úprimné a bez cenzúry, to je pre mňa veľmi dôležité. 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK