Knižný špeciál s Veronikou | Rádio Jemné

Knižný špeciál s Veronikou | Rádio Jemné

Rozhovory Veroniky Vaňkovej s inšpiratívnymi autormi, ktorí hovoria o svojej láske k literatúre, o zaujímavých knihách a témach, a predstavia aj svoje domáce knižnice. Knižný špeciál s Veronikou si môžete vypočuť vždy v poslednú sobotu v mesiaci vo Víkendovom oddychu po 11-tej.

Podcast Knižný špeciál s Veronikou | Rádio Jemné je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (20 epizód)

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK