„Šťastie sa deje pomaly a potichu. Tak si ho treba užívať,“ tvrdí Ivan Lesay
23:27

„Šťastie sa deje pomaly a potichu. Tak si ho treba užívať,“ tvrdí Ivan Lesay

18.06.2020

Hosť podcastu: Ivan Lesay, s ktorým hovoríme o jeho knihe Topografia bolesti.  Román mapuje spoločnosť, no najdôležitejšie sú príbehy jednotlivcov a ich morálne dilemy. Utrpenie nemôže byť nezmyselné, musí mať hlbší význam... Autor sa rád hrá so slovami a neraz nenásilne aj filozofuje...

Tipy na 3 novinky:

Rebríček TOP 3 najpredávanejšie knihy vydavateľskej značky AJNA: Tajomstvo - The Secret, Modlitby zo srdca a Kozmická láska, o ktorej hovorí nielen autorka Monika Jakubeczová, ale aj moderátorka Katka Jesenská, ktorá si príbeh obľúbila.

Vypočujete si aj krásny citát od Senecu, anekdotu o G.B.Shawovi, či o autorovi slávneho Foresta Gumpa. 

Viac z knižného sveta moderátora na jeho Instagrame.  

 

Podcast Knižný kompas | Podcast o knihách a čítaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.