„Naše telo si všetko pamätá a nezdravú stravu nám raz spočíta,“ tvrdí doktorka Adriana Ilavská.
28:38

„Naše telo si všetko pamätá a nezdravú stravu nám raz spočíta,“ tvrdí doktorka Adriana Ilavská.

25.06.2020

Hosť podcastu: MUDr. Adriana Ilavská

V čom je kniha Stravovací kompas jedinečná a ako vám pomôže? Prečo neveríme oficiálnym odporúčaniam odborníkov, ale skôr pochybným diétnym guru na sociálnych sieťach? Existujú potraviny, ktoré spomaľujú starnutie a zabraňujú niektorých chorobám? Nakoľko majú  Slováci problém s junkfood, čiže nezdravou stravou? Najdôležitejšie pre zdravie je variť si doma, odkazuje doktorka A.Ilavská.

Tipy na 3 novinky:

dojímavý príbeh Sedem listov záver nórskej série Môj boj – 6.diel detská knižka Ocko ma ľúbi

Navštívime Harryho Pottera a jeho priateľov v Rokforte, pretože majú krásne výročie...

Z kníhkupectva Kniha v Topoľčanoch nám odporučia skvelé čítanie.

Viac z knižného sveta moderátora na jeho Instagrame.  

Podcast Knižný kompas | Podcast o knihách a čítaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.