Rebríček TOP 10 najpredávanejších kníh v roku 2020
27:07

Rebríček TOP 10 najpredávanejších kníh v roku 2020

31.12.2020

Rebríček TOP 10 najpredávanejšie knihy vydavateľstva Ikar za rok 2020.

Koľko slovenských autorov sa dostalo do rebríčka?  A je tam viac detektívok alebo romancí? Budete počuť samotných autorov (exkluzívne aj dvoch zahraničných), a tiež úryvky kníh. Príjemné počúvanie.

Podcast Knižný kompas | Podcast o knihách a čítaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.