"Knihu Koronavírus som prečítala jedným dychom," tvrdí profesorka Anna Strunecká
26:03

"Knihu Koronavírus som prečítala jedným dychom," tvrdí profesorka Anna Strunecká

23.04.2020

Hosť podcastu: prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - aká je kniha Koronavírus? Čo v nej nájdete a na aké otázky odpovedá? - nakoľko je táto kniha kontroverzná?  - prečo rieši aj provokatívne otázky ako že koronavírus je biologická zbraň, prišiel z vesmíru, či ho dotvorili v laboratóriu... - ako si teraz posilniť imunitu podľa profesorky Struneckej?

3 knižné tipy:

- QualityLand od nemeckého autora Marc-Uwe Klinga - Päť hviezdičiek pre teba z pera Charlotte Lucasovej - Cari Mora, novinka Thomasa Harrisa, autora kultového Mlčania jahniat

Úryvky z kníh, ktoré načítali Vlado Kobielsky, Boris Farkaš a Peter Sklár. 

Nová audiokniha od slovenského TOP autora.

Slovenský hit, ktorý Ministerstvo školstva SR zaradilo do odporúčanej školskej literatúry. 

Viac knižných tipov moderátora na jeho Instagrame.  

Podcast Knižný kompas | Podcast o knihách a čítaní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.