#30 Knihovýber: Ako si hľadať knihy tak, aby vás nesklamali
27:00
Podcast: Knihokec

#30 Knihovýber: Ako si hľadať knihy tak, aby vás nesklamali

15.06.2021
Knižný výber je obrovský a času je tak málo. Ak by sme si chceli prečítať všetky knihy, ktoré sa ročne vydávajú, tak by sme sa nedočítali ani v niekoľkých životoch. Takže, otázka znie: Ako si hľadať knihy tak, aby vás nesklamali?  Na túto otázku sa pokúsim v tejto časti podcastu práve odpovedať. Knihy spomenuté v tejto časti: Kaviareň v Kodani (Julie Caplin) Voľnosť (Zadie Smith) Ostrov Lewis (Pater May) Dívka, které spadla z nebe (Simon Mawer) Pačinko (Min Jin Lee) Ředitel a hydra (Jan Jícha) Paní Dallowayová, K majáku, Orlando, Vlny (Virginia Woolf) Nórske drevo, Kafka na pobřeží, 1Q84, Kronika ptáčka na klíček, Hon na ovcu (Haruki Murakami) Rozhovory s přáteli, Normálni ľudia (Sally Rooney) Proti všetkým pravidlám (Ariel Levy)

Podcast Knihokec je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.