#28 Knihovýber: Feministické Biblie
37:11
Podcast: Knihokec

#28 Knihovýber: Feministické Biblie

18.05.2021

Posledné mesiace som si pre vlastné rozšírenia prehľadu zadala taký projekt, prelúskať najznámejšie feministické publikácie. Preštudovala som si tri také tie najznámejšie, pridala k tomu ešte aj nejaké súčasné autorky a tak postupne vznikala táto časť podcastu. Prajem príjemné počúvanie!

  • Druhé pohlavie (Simone de Beauvoir)
  • Feminine mystique (Betty Friedan)
  • Eunuška (Germaine Greer)
  • Jak být ženou (Caitlin Morran)
  • Svobodné ženy, svobodní muží (Camille Paglia)

Podcast Knihokec je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.