#13 Letné čítanie: To naj z leta (v 2.SÉRII!)
31:45
Podcast: Knihokec

#13 Letné čítanie: To naj z leta (v 2.SÉRII!)

01.09.2020

Leto bolo na čítanie výdatné a rada by som vám dala zopár tipov na knihy, ktoré by vás mohli zaujať: 

  • Olive Kitteridge (Elizabeth Strout) 
  • K majáku (Virginia Woolf) 
  • Deníky Sylvie Plathové (Sylvia Plath) 
  • Válečné deníky (Astrid Lindgrenová) 
  • Cesta do neslobody (Timothy Snyder) 

Koniec leta znamená pre mňa nečakané prekvapenie v podobe 2.série podcastu Knihokec. Nečakané, pretože pred mesiacmi, keď som začínala, ani som netušila, že ma to bude baviť natoľko, že vznikne už 13.diel. Aj tentokrát to bude o prečítaných knihách a o láske k čítaniu, ale tentokrát už aj s vlastným instagramovým účtom.

Podcast Knihokec je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.