Zápisník_15: Celkom neobyčajný príbeh izolovanej doby od Alžbety Mižigárovej
15:40

Zápisník_15: Celkom neobyčajný príbeh izolovanej doby od Alžbety Mižigárovej

19.03.2021
Terénna asistentka Alžbeta "Haľka" Mižigárová je jednou z 19 osobností, ktoré svojim príbehom prispeli do knihy Celkom (ne)obyčajné veci izolovanej doby. Haľka pracuje ako terénna asistentka a pomáhala aj obyvateľom osady Žehra, keď ju uzavreli pred svetom. Ako prežívala jej uzavretie? Ako pomáhala spolu so svojim partnerom a ako Covid zmenil jej klientov? Odpovede aj na tieto otázky nájdete v našom podcaste.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.