Zápisník_04: Barbora Kardošová a jej knihy do ucha
33:42

Zápisník_04: Barbora Kardošová a jej knihy do ucha

22.04.2020

Barbora Kardošová je vydavateľka audiokníh. Hovorí, že vďaka audioknihám dokáže čítať oveľa viac a častejšie. Dokáže si tak napočúvať aj knihy, na ktoré by si nikdy nenašla čas. Ako vzniká audiokniha a ako dlho to trvá? Môže byť každá kniha aj dobrou audioknihou? Dozviete sa podcaste.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.