Zápisník_05: Noémi Bogyó - Slepé škvrny
33:24

Zápisník_05: Noémi Bogyó - Slepé škvrny

28.04.2020

Rozprávali sme sa so spisovateľkou Noémi Bogyó, po maďarsky píšucou slovenskou spisovateľkou. Jej debutová kniha Slepé škvrny nás vráti do roku 1989. Aké je to čítať vlastné dielo v preklade, keď mu rozumiete rovnako ako originálu? Prečo napísala knihu o Nežnej revolúcií? Viac sa dozviete v podcaste. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.