Zápisník_06: Zuzana Csontosová píše detské knihy tak, aby ich čítali aj dospelí
28:50

Zápisník_06: Zuzana Csontosová píše detské knihy tak, aby ich čítali aj dospelí

26.05.2020

Zuzana Csontosová  sa venuje ľuďom bez domova a píše pre deti. V podcaste sme sa rozprávali aj tom, prečo napísala rozprávkové knihy o bezdomovectve, prečo treba s deťmi hovoriť aj o takýchto témach a prečo si myslí, že písanie je o tréningu a povzbudzuje k tomu aj malé deti.  Príjemné počúvanie.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.