Zápisník_18: Nikdy tam nemôžeš vkročiť. A tak ideš. Ako to dopadne, o tom je Akos Avoláš.
26:40

Zápisník_18: Nikdy tam nemôžeš vkročiť. A tak ideš. Ako to dopadne, o tom je Akos Avoláš.

20.07.2021

Na tohtoročnom festivale BRaK predstavili svoju novú knihu aj Marka Staviarska s Adelou Režnou. Chceli by ste putovať v čase? Niečo také sa prihodí jednému milému malému dinosaurovi. Akos putoval nielen v čase, ale aj mnohými krajinami. Ako to dopadlo, o tom jej nová kniha s názvom Akos Avoláš. Želáme príjemné počúvanie.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.