Zápisník_07: 98 percent knižnice ilustrátorky Hedvigy Gutierrez tvoria detské knihy
21:30

Zápisník_07: 98 percent knižnice ilustrátorky Hedvigy Gutierrez tvoria detské knihy

15.10.2020

Ešte len nedávno doštudovala a už jej diela môžeme nájsť na výstavách. Ilustruje knihy pre deti, ale na knižný trh čoskoro pribudne aj jej autorský projekt. O štúdiu knižnej ilustrácie, technike ilustrátorskej práce, ale aj o tom ako vznikal Ňuňo, či Škriatok Bertil sme sa rozprávali s ilustrátorkou Hedvigou Gutierrez.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.