Zápisník_03: Katarína Macurová a jej Picture Books
22:06

Zápisník_03: Katarína Macurová a jej Picture Books

20.03.2020

Rozprávali sme sa s ilustrátorkou Katarínou Macurovou, ktorá je známa doma i vo svete ako autorka žánru Picture Book. Ak ste práve doma zatvorení spolu so svojimi malými deťmi, práve vám je určený nasledujúci podcast. Ponúka návod, ako sa dá vďaka knihe – picture booku – debatovať aj s tými najmenšími členmi rodiny.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.