Klub knihomilov. Kapitola 1: O prvenstvách
01:18:55

Klub knihomilov. Kapitola 1: O prvenstvách

04.12.2019

20.novembra 2019 sme sa stretli v Kafé Lampy na našom prvom stretnutí Klubu knihomilov. O knihách rozprávali: spisovateľka Denisa Fulmeková, PR manažérka vydavateľstva Lucia Pastierová Čarná a podnikateľka Andrea Reichová. Odložte na chvíľu svoje rozčítané knihy, urobte si pohodlie a započúvajte sa do zaujímavej debaty o knihách.

Podcast Klub knihomilov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.