Klub Aeroklub

Klub Aeroklub

Aviation stories

Podcast Klub Aeroklub je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

02:40:27
  
12.01.2022

Jan Cesnek part I

V prvej casti dvojdielneho podcastu si vypocujeme rozpravanie jedneho z najskusenejsich slovenskych sportovych pilotov  Jana Cesneka, mapujuc jeho sportovu karieru od zaciatkov v aeroklube Zilina az po profesionalnu karieru dopravneho pilota.
01:17:41
  
05.01.2022

Tibor Dualsky

Tibor Dualsky alias Nincen a jeho cesta k lietaniu mimo bezneho aerokluboveho zivota, pocnuc bungee jumpingom z mosta, po lietanie na vlastnom virniku Cavalon.  Povodne Tiborove podklady k podcastu su spolu z videami a fotografiami spracovane formou clanku na https://www.gonzoaviation.com/clano...
01:19:11
  
24.12.2021

Michal Durkac

Air Explore Vianocny special  pribeh dispecera letovej prevadzky spolocnosti Air Explore Michala Durkaca 
02:31:06
  
06.12.2021

Gonzo

GONZO Aeroklub Bratislava
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.